Bekijk hier binnenkort ook het tafelplan.

Bedrijf Aanwezigen Tafelnummers
Woonzorg Flevoland de heer J.M. Bos
mevrouw E van Langen
de heer en mevrouw Koerhuis
Concern voor Werk | Werkbedrijf Lelystad Onno en Jorinde Vermooten
Jan en Ineke Mulder
Peter en Ellen van der Mee
Sander en Evelien Post
Sander Lageman en Monique Koch
Agnes van Eijk
Baarssen Fish Processing M.A. Poelman, M.Poelman
Traffic Builders Remko Nugteren
Wolter Tjeenk Willink
Talitha Zwagers
Gicom BV de heer G. Groenenboom
mevrouw Jacqueline
Elshof Organic Fruit BV Robert en Nathalie Elshof
Jasper Meeuwes
Myrna van Bussel
Gemeente Zeewolde Hans  en Janet Polet (Gemeente Zeewolde)Maarten en Miranda de Boer (Gemeente Zeewolde)
Wilco van Zon (Gemeente Zeewolde)
Winnie Prins (Gemeente Zeewolde)
Gerben Dijksterhuis (Gemeente Borsele)
Harm-Jan en Tjarda van Schaik (Gemeente Harderwijk)
Roelof Schipperus en Marsha van Rooijen  (De Kleine Distilleerderij)
Cora en Marcel Achterberg (GildenGroen)
Femke van Cappelle (Gemeente Zeewolde)
Tobias Burg (Gemeente Zeewolde)
Eelco Kalsbeek (Tegeldepot)
Chahid Charrak (Tegeldepot)
Egge-Jan en Helen de Jonge (Gemeente Zeewolde)
Gerrit Jan en Hanneke Gorter (Gemeente Zeewolde)
Wim en Diana van der Es (Gemeente Zeewolde)
Martijn Thiele (Mitra)
Janet Grootkarzijn (Bakker Grootkarzijn)
Corine Kroon (De Basisz)
Martine Kruider (De Basisz)
Wout Bouwheer (Bouwheer)
Tim van Ophem (De Basisz)
Pedro Rutten (De Basisz)
Wan en Fan Tung (Asian Paradise)
Bevri Banden N.V. Aad Meure
Amarins van den Berg
Dick Wielink
Egbert Spiensma
Gerard Dekker
Illias Georgopoulos
Kim van Beek – IJzerman
Wilbert Dijk, Jitze van den Berg
Wiebe de Vries
The Potato Company BV Rinske en Gaby Stet
Henk en Karin Pals
Nico en Annemiki van Staveren
Hanneke en Ton Blankvoort
Judith Penders
Jos de Witte
Maaike en Koen Klaasse Bos
Hilco en Jeannette van der Wal
Jos en Minnetta Bus
Joop en Annie Stet
Jan van Hoogen (Agrico)
Wieger van der Werff (Agrico)
CameraNU.nl Diana Romkes & Ricardo van den Burg
De nieuwe bibliotheek – Almere Chris Wiersma – directeur
Iris Horsman
Rabobank Flevoland Jan-Peter Snijders & Astrid Witteveen
Stephan Wennink
Lian Schleeper
Jacob Otto en Simone Otto
Stefan Lohuis en Joyce Lohuis
VNO-NCW Midden De heer en mevrouw de Jager
De heer en mevrouw de Munck
De heer en mevrouw Koers
De heer Immink
De heer Korfker
De heer en mevrouw de Jong
Provincie Flevoland
Windesheim Flevoland Jens Bergsma
Vailant Beekes
Gerard Hannink
Teun Laarakker
Eva Doove
Elly van Wageningen
Mark Pol
Henk Hagoort
Curtis Penning
Martijn Groeneveld
Bart Nauta
Martijn Rengelink
Cecile Meyer
Mireille Wolf
Danny Hensen
Odil Özertem
Nicolette van Ham
Jolande van Veen
Aukje Reinders
Rien Komen
Gemeente Almere | Regionaal Werkbedrijf Flevoland Froukje de Jonge
Peter Benschop
Ineke van Gaalen
Stephan van Iperen
Johan Tijink
Hennie van Loon
Freek Rebel
Rob Ton
Andries de Vries
Huvee Meubels Esther Veenhuis
Jan Huvee
Robbin Visscher
Sylvana Akse
Jennifer Huver
Deveny Huver
Lisa Meijer
Gemeente Noordoostpolder Burgemeester Aucke van der Werff en mevrouw Aline van der Werff
Wethouder Hennie Bogaards en de heer Jacco Bogaards
Wethouder Hans Wijnants en mevrouw Monique Wijnants
Wethouder Henk Suelmann en mevrouw Ria Suelmann
ING Herman Tange – ING Managing Director Marketing and Customer Experience (Business Banking
Erwin & Marleen Baens (ING Zakelijk Flevoland)
Gezinus Knijp(ING Zakelijk Flevoland) & Alet Hollander (De Meeuwenhoeve)
Marcel Strating (ING Zakelijk Flevoland)
Hans en Griet Dielissen (Hans & Griet Horeca BV)
Barand-Jan & Suzanne Kroese (A.C.P. International B.V.)
Andreas Weevers (Weevers Zeewolde BV)
Henk-Jan Kamphuis (HJ Party Service)
Jean-Jacques Domhoff (ING Zakelijk Flevoland)
Sander & Eline Broekhuizen (ING Private Banking)
Rob Wagenaar (Wagenaar Wegbebakening BV)
Gerwin Wagenaar (Wagenaar Wegbebakening BV)
Jasper & Silvia Schouten (ING Zakelijk Flevoland)
VBA Almere Robin en Alice Ras
FLOW Coöperatie U.A. Anita Meijer
Claudia Benmesahel-Kruidbos
Lansink BV Tom en Anouk Lansink
Joyce en Abel Zijlstra
Meta en Rob Jacobs
El Ghali en Fatima Cherrat
Mel Breemhaar
Sanne Lansink
Bedrijfskring Lelystad Irene Medema
Edwin Visser
Dirk Jan Verdoorn
Hans Blom
Gemeente Dronten Aat de Jonge (burgemeester)
Han Tissingh
Janetta de Graaf
Wieteke de Jong
Atty Aalberts
Geert Kuipers
Kees Maas
Martin Topper
Robby Hooch Antink
Willem Bierema
Herman Vermeer
Danielle ter Beeke
Suze Teunissen
Sonja de Vries
Harry Dubelaar
VSO Makelaars & taxateurs
Ondernemers Vereniging Groendorpen Willemien van Putten
Peter Weevers
Bedrijfskring Zeewolde Rixt Dijkstra en Rob van Puffelen
Angela en Jeffrey Huckriede
Els en Wim van Noort
Luuk Salomons
Rabobank Almere Raymond Groot Lipman
Nathalie Sterk
Jeroen Beemster
Jo-Ann van Rijssen
Patrick van Oudenaren
Richard Treffers
Knipscheer Infrastructuur Carla en Jan Smit
Henri van de Weg
Gerrit van der Meulen
Rabobank Noordoostpolder/Urk L.J.A. (Ludo) Mennes – directievoorzitter
J.J. (Joost) van Harten – directeur bedrijven
Hajé Shops, Hotels & Restaurants Thierry de Jager en Jessica Bijlsma
Etienne de Jager
Jerry Brinkmans
Pointer de Jager en Veerle Wijers
Eric Slingerland
Sigrid Borghuis
Ondernemersvereniging De Driehoek Greeke en Aard Tobaard
Remco en  Janke Bosma
Gemeente Lelystad Jop Fackeldey
Alexis van Boven
Carolien Gase
Roy Klokkenbrink
Jeroen Mast
Cees Okkerse
Arend van der Meer
Martin van der Meer
Hanne Buis
Corinne Groenenberg
Rob en Gerda Nijhof
Scala Luchthaven opleidingen Jannan Alzoughayar
Jeroen Klooster
Piet Mathôt
Gijsberts Advies en Organisatie Bert Gijsberts
Waterschap Zuiderzeeland Hetty Klavers – dijkgraaf en Oscar Mendlik- partner
Lida Schelwald – Van der Kley- heemraad en René Schelwald – partner
Camiel Maenhout – heemraad en partner
Okkerse & Schop Advocaten
Andries Greiner
Patricia van Drongelen – manager WTC Almere
Omroep Flevoland Jan Herders
Jaap Zwemer
Flynth adviseurs * accountants Henk Strookappe
André Buijsman
Henk de Haan
Jaap Luchies
Yvette de Bake en partner
Bart Lip
Mac3Park Meine en Mieke Breemhaar
Peter Broer
Joke Bloos
Fokke van Velzen
Humphrey van der Laan
Peter Arkenbout
Lisanne Andeweg
Peter en Rijkje van Diermen
Bureau SteigerComm Cees Steiger – directeur-eigenaar
Paul Nieuwenhuis – Boom & Bos BV
G4S Gerben Gerritsen – salesconsultant
Dennis Gähler – directeur G4S
Zeewolde Actueel Jelle en Cora Stellingwerf
MeMo Reclame | Print | Sign Sander Vinke
Rein Bos
Tanis Food Tec B.V. Peter en Marion Tanis
Steven en Anita Staal
Piet Vader
Sandra Rottschäfer
Raymon Zwerver
Saskia Joukes
Esmée Harmsen-Veen en Mark Harmsen
Willem de Boer Food & Events Willem de Boer – CuliCare Catering Emmeloord
Albert Hoeksma – Notaris Steenhuis Urk
Henk de Boer – Willem de Boer Food & Events Emmeloord
Roelof Oost – Teamleider Omgevingsontwikkeling Gemeente Utrechtse Heuvelrug
Jouke Posthumus
Pierre de Wackere – Chaperon Trappisten Meere-orgel Bethelkerk Urk
JWL Advies & Management BV Jack en Janneke Wijnia
Bedrijven Actief Noordoostpolder Femke van Velthoven en Jac Smits
De Basisz Corine Kroon
Martine Kruider
Hoofdjury Jan-Nico Appelman – gedeputeerde provincie Flevoland (voorzitter)
Erwin en Marleen Baens – Rayondirecteur Advies Zakelijk Groot Amsterdam en Flevoland
Jellard Koers en echtgenote – Bestuurslid VNO/NCW – MKB Flevoland
Fokke Geert Hoekstra (Entrepreneur) en Jannie Hoekstra
Camiel Maenhout (Heemraad Waterschap Zuiderzeeland) en echtgenote
Gerjan Snippe (Directeur BioBrass en winnaar TOPonderneming 2017) en echtgenote
Vakjury Mevrouw Ineke Mastenbroek (voorzitter vakjury) – directeur Ontwikkelingsmaatschappij Flevoland  en partner
Gezinus Knijp (ING Zakelijk Flevoland) & Alet Hollander (De Meeuwenhoeve)
NDC Mediagroep Paul Buisman – Buisman Makelaars BV Lelystad
Pieter-jan Venema – Logisch Werving en Selectie Emmeloord
Jack Mulder – accountmanager NDC Mediagroep