Bekijk hier het tafelplan.

Bedrijf Aanwezigen Tafelnummers
AB Tuinstyling Albert de Borst – directeur – en Ada de Borst- van Slooten
Willem de Borst – bedrijfsleider
Albert Jan Kramer – allround hovenier
Klaas Luut Janson – allround hovenier
Arjan Goedhart – allround hovenier
Cees Visser – allround hovenier
Kevin Goedhart – allround hovenier
Rinus Goedhart – allround hovenier
Jan Schraal – allround hovenier
Jacob Berkhout – allround hovenier
Gerrit Bakker – stagiair
Tafel 4B en tafel 4C
AlmereZaken Martin van Feggelen
Ron Broertjes
Richard de Vos
Nicole de Vos
Tafel 14
Baarssen Fish Processing M.A. Poelman
M. Poelman
tafel 5C
Balk Shipyard Daan Balk – Balk Shipyard
Stella Balk – Balk Shipyard
Bart Balk – Balk Shipyard
Wiebe Balk – Balk Shipyard
Jennie Balk – Balk Shipyard
Betsy Stoevenbelt – Balk Shipyard
Ronald Frijling – Balk Shipyard
Pauline du Mez – Balk Shipyard
Mirjam Schrijver – ABN Amro
Diana Bergsma – ABN Amro
Gert Willem Kok – BDO
Rob den Dulk – Elburg Yachting
Sanneke den Dulk – Elburg Yachting
Jaap Brink – Profinis
Dick en Pam van Amerongen
Tafel 6A en
tafel 6B
Baranka Consultancy Joan Algra – Adviseur voor overheden en bedrijven en partner Tafel 2
Bedrijfskring Lelystad Andries Greiner – voorzitter
Hans Blom – bestuurslid
Edwin Visser – bestuurslid
Irene Medema – directeur
Tafel 8B
Bedrijfskring Zeewolde Angela Huckriede
Rixt Dijkstra
Linda Pelser
Albert Dijkstra
Wim van den Noort
Tafel 9A
Bedrijven Kring Urk Louwe Kramer
Maria Post-Coenen en Geert Post – directeur Werckpost
Harm Kiefte
Jan Verhoeff: Stichting Urk Promotie
Joekie Post- Brouwer: Stichting Urk Promotie
Jan Marten Mazereeuw
Tafel 5A
Bedrijven Actief Noordoostpolder Janneke Wijnia en partner
Klaas Houwer en partner
Femke van Velthoven en Jac Smits
Tafel 11A
Bio Brass Aandeelhouders Bio Brass
Piet van Andel en partner Maart Norder
Douwe en Anja Monsma
Theo Heijboer bedrijfsleider
Roy Michielsen stafmedewerker Bio Brass BV
Ludo Heijn, technical manager, en partner Saskia Heijn
Wouter Dijkhuis, teelt- en oogstmanager en partner Lieke Herpers
Annelies Galenkamp, administratief medewerkster, en partner Henk Galenkamp Beetz BV
Alexander Kleerebezem, manager verkoop, en Claudia Kleerebezem
Greta Schrenk, junior marketeerder, en partner Philipp Gerstheimer
Tafel 9A

Tafel 9B

Tafel 9C

 

Concern voor Werk Onno en Jorinde Vermooten
Peter en Ellen van der Mee
Sander en Evelyn Post
Jantine Baaijens
Monique Koch
Geert Jan Sikkens
Tafel 31
Crowe Horwath Foederer Peter Huijsmans
Stefan Kriek
Tafel 13B
De Sternhof Henri van het Erve en Marieke Moens
Hilda Kors
Tafel 29
De Versterking Anne Groenewoud
Corine Barlinckhoff-Piekart
Dennis Scheffer
Ria van Wier
Abigayle Berghout
Carlos Ceder
Hayat Boulhtoufi
Romeo Berghout
Tafel 13C en tafel 23
Dimensio Erno Keizer
Roscoe Dietrich
Caspar Jacobs
Freek Scholte
Tafel 23
FlevolandWerkt.info Martine Schuijer – VNO-NCW
Hannie van Loon – UWV
Stephan van Iperen – projectbegeleider
Tafel 4A
FlevoPost Jack Mulder
Pieter Jan Venema – directeur eigenaar  Logisch Werving en Selectie Emmeloord
Herman Vermeer – Plus Ultra bv Swifterbant
Tafel 10A
Flynth Flevoland Henk Strookappe – regiodirecteur Noord en Riny Strookappe
Henk de Haan – accountant – belastingadviseur AA RB en Diana de Haan
Tafel 10C

Tafel 5A

Gemeente Almere Franc Weerwind – burgemeester
Froukje de Jonge – wethouder Participatie Werk en Inkomen
Tjeerd Herrema – wethouder Ruimte wonen
Elly Zeef – directeur Mind@Work
Frank Oskamp – Tomingroep
Freek Rebel Staatsbosbeheer
Bertien Hoek – Directeur Pro Almere
Inge Dijkstra – directeur van het onderdeel Randstad HR Solutions
Bas ten Brinke – 70F architecture
 Tafel 21
Gemeente Dronten Dirk Minne Vis – gemeente Dronten
Daniëlle ter Beke – gemeente Dronten
Wieteke de Jong – gemeente Dronten
Janette de Graaf – gemeente Dronten
Rieke de Vlieger – Aeres Hogeschool
Willem-Maik en Miranda van Dalen – Van Dalen
Loyd Hendriks – Straetus Incasso Flevoland
Tafel 3B en
tafel 3C
Gemeente Lelystad Tafel 32
Gemeente Noordoostpolder Burgemeester Aucke van der Werf– met partner
Wethouder Hennie Bogaards-Simonse – met partner
Wethouder Hans Wijnants – met partner
Wethouder Henk Suelmann
Tafel 10B
Gemeente Urk Tafel 24:
P. C. van Maaren – burgemeester – en mevrouw I. van MaarenTafel 22:
G. Post – wethouder Urk – en mevrouw A. Post
F. Brouwer – wethouder Urk – en mevrouw A. Brouwer
H. Post, CEO Groningen Seaports
M. van Akkeren, Raad van Bestuur ROC Friese Poort en mevrouw
A. Brockmöller
J. Brands
J. Pasterkamp – Ter Beek
A. Keuter-Kaptijn, raadslidTafel 6:
J. Hakvoort
W. Woord
 

Tafel 6C en tafel 22

 

 

Gemeente Zeewolde De heer G.J.Gorter, burgemeester, en mevrouw H. Gorter
De heer G. Dijksterhuis, wethouder, en mevrouw A. Dijksterhuis
De heer W.van der Es, wethouder, en mevrouw Van der Es
De heer. W. van Zon, Zeewolde Zakelijk, en mevrouw. Z. van Zon
Mevrouw Marlene Moerland, gemeente Zeewolde en de heer P. Moerland
De heer H. Polet, Zeewolde Zakelijk, en mevrouw W.J. Polet
De heer S. Alofs, ProFlags en mevrouw J. Alofs
De heer B. Uppelschoten, Arcuris
De heer Noel Frankin, Arcuris
Mevrouw F. van Cappelle, Faim Advies
De heer Y. Tabor, directeur Eemhof
De heer M. de Boer, gemeente Zeewolde en mevrouw M. de Boer
Tafel 29 en tafel 30
GICOM BV Gé Groenenboom
Harrie Groenenboom
Monique Groenenboom
Jeanette van Olst
Tafel 13A
GBU Media Nelly Oost – directeur GBU media
Emma Wakker – GBU media / Spikker
Hendrik Kramer – GBU media / Spikker
Albert Brouwer – Nieuwsblad Het Urkerland
Tafel 13C
Hak & Rein Vos Notarissen De heer Jeroen van der Weele
De heer Joost Moonen
Tafel 12C
Hoornbeeck college Willem de Boer Tafel 33
ING MKB Tafel 2:
Erwin Baens, ING Rayondirecteur Advies Zakelijk, Groot-Amsterdam en Flevoland  en partner, Marleen Baens
Gezinus Knijp, ING Adviseur Zakelijk Flevoland en partner, Alet Hollander
Sander Broekhuizen, Senior Private Banker ING en partner
Jacob Wakker, Manager Advieskantoor Flevoland en partnerTafel 16:
Marcel Strating, ING Adviseur Zakelijk Flevoland en partner
Jean-Jacques Domhoff, ING Adviseur Zakelijk Flevoland
Gertjan van Leijen, Directeur/DGA Van Leyen Pallets B.V. en partner Isabelle Gouw
Evert de Graaf, Vestigingsleider Jong & Laan
Marco Lokhorst Partner Jong & Laan
Harm Wierda, Co-owner Credion Flevoland + en partner Yvonne
Nancy Carter, ING Principal Adviseur Kantoren
Lima Afzly, ING Adviseur Kantoren
Roelof van Dijk, ING Senior Adviseur Kantoren
Tafel 2 en
Tafel 16
KFC Johan Tijink – franchisepartner KFC Restaurant Lelystad en Alie Tijink-Postma
Redouane Benaissa – Restaurant General Manager KFC Restaurant Lelystad
Saharhoen Willard – Assistant Restaurant General Manager KFC Restaurant Lelystad
Jennefer Pratt – Store Manager McDonald\’s Restaurant Vertrekpassage Schiphol
Michael Jones – Director of Operations KFC Netherlands
Monique Doppenberg – Shiftleader KFC Restaurant Lelystad
Efrem Abra Tekle – Team Member KFC Restaurant Lelystad
Tafel 8C
Lansink B.V. Tom en Anouk Lansink

Joyce Zijlstra
Meta en Rob Jacobs
El Ghali Cherrat en Fatima Cherrat.

Tafel 24

 

Tafel 33

Loading Systems International De heer D.W. van Wijk (Oprichter) en partner
De heer Harald G. van Wijk (Managing Director) en partner
De heer Ronald G. van Wijk (Managing Director) en partner
De heer Martin Faber (Managing Director Loading Systems Benelux) en partner
De heer Mario Baalman (Marketing Manager) en partner
Tafel 8A en tafel 8B
Magnatech International Wijnhold Wijnholds – President – en Adie Wijnholts – spouse
Ralph Wijnholds – Managing Director – en Wilma Wijnholds – spouse
Danny Thomassen – Director Sales & Marketing – en Marlies Thomassen – spouse
Marieke de Jong – family
Judith Meulenberg – family
Steven Wijnholts – family
Tirzah Wijnholts – family
Jan Gooijer – Innovatiemanager bij Vitens en Marleen Gooijer – spouse
Marinus de Jong – Finance – en Saskia de Jong – spouse
Leen Hamoen – Senior Engineer –
Marcel Statema – Engineer
Winold Wijnholds – Owner 2doubleyou
Kees Jan Kuijlwijk – General Counsel
Tafel 4C en tafel 20
Mac3Park Meine en Mieke Breemhaar – Tafel 24
Alexander Lutken en partner
Gerrit en Verona Keizer
Fokke en José van Velzen
Chico van Hemert en Eline Eewold
Peter en Rijkje van Diermen
Richard Beers en Renate Teuwsen
Jack de Waard en partner
Bart Godding en partner
Joke Bloos
Tafel 15 en tafel 17
MCM Cor van Vilsteren – algemeen directeur MCM en Femmy Meisner (partner)
Mark Hilderink – technisch directeur MCM en Karin Hilderink (partner)
Arjen Dijkstra – MT-lid MCM
Michel Janse – MT-lid MCM
Mariska Hiemstra-de Munnik – personeelsfunctionaris MCM
Einjo Buiskool – verkoper MCM
Richard Bijsterveld – verkoper MCM
Ans van der Wal-Straathof – managementassistente MCM
Simon van den Hengel – directeur TCM
Hans Rommens – Dorpsbelang Marknesse
Jurjen Karel Feenstra – Dorpsbelang Marknesse
Carola Vroegop – Ondernemers Vereniging Marknesse
Luciën van Regenmortel – Ondernemers Vereniging Marknesse
Klaas Doornbos – Doornbos Werving & Selectie BV – en Annemieke Doornbos
Tafel 10C en tafel 28
MDV Tafel 6
Klaas Kramer en Jannemarie Kramer
Philip ten Napel en Grietje Ten NapelTafel 7
Hendrik Kramer
Dirk Romkes
Hendrik Romkes en Karin Romkes
Auke Hoefnagel en Ellen Hoefnagel
Jan Marten Bakker en Agnes Bakker
Tafel 6 en 7
MeMo Reclame Roel Vinke – manager MeMo reclame Lelystad
Rein Bos – manager MeMo reclame Urk
Tafel 5C
Okkerse & Schop Advocaten Cees Okkerse
Jeannette Bauman
Bas en Wanda van Dijen
Tafel 13C
Omroep Flevoland Jan Herders – accountmanager
Jaap Zwemer – accountmanager
Tafel 32
Tafel 13C
Ondernemersvereniging De Driehoek (OVDD) Greeke Robaard, algemeen bestuurslid Tafel 3A
Ondernemers Vereniging Groendorpen Willemien Putten
Dennis Goossens
Roel Bosma
Jan Sweere
Peter Weevers
Kees van der Sar
Tafel 10A
Ontwikkelingsmaatschappij Flevoland Karin Senf
Peter Whiskerd
Peter Strijker, Dutch Soy , Dronten
Sigrid Wertheim,  Aeres Hogeschool, Almere
Pieter de Boer, Meat & More Almere
Jan Albert Blaauw,  Yakult, Almere
Albert Hartman, VCU Urk
Henk Wolfert, AMS Amsterdam
Pieter Andre de la Porte, Echo, Amsterdam
Els Tau, Razmatazz, Amsterdam
Pepijn v.d. Staak – Qupix, Amsterdam
Tafel 34
PI Lelystad de heer drs. Obe P. Veldman
de heer J. E. Wind ba
Tafel 13C
Proficam Geert van Zutphen
Reinhilde de Roy
Loyd Hendriks
De heer en mevrouw Wan Tung
Tafel 14
Provincie Flevoland Commissaris van de koning Leen Verbeek en Johanna Haanstra
Gedeputeerde Jan-Nico Appelman en Marianne Luyer
Gedeputeerde Jaap Lodders en Annemiek Lodders
Gedeputeerde Michiel Rijsberman en Dana Rijsberman
Tjeerd van der Wal – directie – en Agnes Booij
Maria Overmars – directie – en Henry Meijdam
Tafel 24
Tafel 24
Tafel 25
Tafel 5B
Tafel 4A           Tafel 23
Provincie Flevoland
Afdeling Ruimte en Economie
Margreet Ramaker – Provincie Flevoland
Elle Verstraelen – Provincie Flevoland
Floortje van Aken – Provincie Flevoland
Petra ter Voert – Provincie Flevoland
Anna van der Flier – Provincie Flevoland
Patty Laan – Provincie Flevoland
Diana van der Burgt – Provincie Flevoland
Carina van Dijk – Provincie Flevoland
Marieke van der Werf – Provincie Flevoland
Henriette Muller – Provincie Flevoland
Marion Wichard – Provincie Flevoland
Ludo Hellebrekers – Wageningen Bioveterinary Research
Henk van Terwisga – Capgemini
Dennis Grimbergen – BKL
Gijs Nillissen – Voorzitter jonge ondernemer van het noorden prijs
Koen Dittrich – Aeres Hogeschool
Johan van Peperzeel – Van Peperzeel
Sjoerd Kloetstra – Cementbouw
Theo Pouw
Jan Cees Vogelaar – HarvestaGG
Janke Bosma – Jam marketing / OVDD
Peter Dekker – De jong & Laan / OVDD
René van Amersfoort – vABC
Tafel 12
Rabobank Flevoland Tafel 1
Rob Donker, Directeur Bedrijven
Lian Schleeper – Manager Grootzakelijk
Jan – Peter Snijders – Accountmanager Grootzakelijk
Hans de Boer – Accountmanager Private Banking
Tafel 2
Inge Zwijnenberg – Directievoorzitter
Fred Hoekstra – Accountmanager Grootzakelijk
Stephan Wennink – Vermogensmanager
Nicoline Kedde–van der Beek – Intern accountmanager Vermogensmanagement
 Tafel 1A

 

 

Tafel 3B

 

Schaap Holland Erik en Siegrid Schaap
Hans Geling en Jeanien Schaap
André en Linde Adamse
Henk van Raalte
Gert van Benthem
Rina van der Zwaag
Renate Meijers
Tafel 18
Skrepr Rinke Brands – mede-eigenaar Digital Natives B.V. – en Joanne Brands
Geert Hoekstra – mede-eigenaar Digital Natives B.V.- en Aaltine Hoekstra
Femke van der Sar – Accountmanager Skrepr
Marco Snoek – mede-eigenaar Digital Natives B.V.
Tafel 5B
Sijperda Verhuur B.V. Lolle Jan van der Kuur –  rayon manager Tafel 14
Steijger Comm Cees Steijger
Paul Nieuwenhuis – Boom & Bos BV.
Tafel 3A
Stichting Flevopenningen – gasten Thecla Bodewes – DGA/CEO Thecla Bodewes Group
Cees Oudshoorn – Directeur Beleid van de Vereniging VNO-NCW en MKB-Nederland
Martin van den Hemel, ING Regiodirecteur Advies Zakelijk Noord
Helma Lodders – 2e Kamerlid VVD
Reinier Joustra, voorzitter VVD-Zeewolde, Voorzitter VVD-Zuiderzee Flevoland
Rob en Gerda Nijhof
Tafel 24

 

Tafel

Tafel 19

The Potato Company bv Henk en Karin Pals  (Papers Consult)
Gaby en Rinske Stet  (TPC – The Potato Company bv)
Koen en Maaike Klaasse Bos (TPC – The Potato Company bv)
Tieo en Jeiselien Schot
Mevrouw Hendrika Jonkers en haar zoon – JonkersBouwmetaal UrkJan en Olya van Hoogen (Agrico)
Peter en Tina Dijk (Agrico)
Dick Zelhorst (Aviko) en partner
Herman en Cecile van Slooten
Cor van Veldhuijsen (Agro Food Cluster)
Tafel 11C

 

 

Tafel 11B

Vereniging Bedrijfskring Almere (VBA) Robin en Alice Ras Tafel 21
 Vak- en Hoofdjury

Vakjury:

Mevrouw Ineke Mastenbroek (voorzitter vakjury) – directeur Ontwikkelingsmaatschappij Flevoland  en partner
Klaas Jelle Koffeman
Gezinus Knijp – Adviseur Zakelijk Flevoland INGHoofdjury: en partner

Hoofdjury

Jan-Nico Appelman (voorzitter hoofdjury) gedeputeerde Economische Zaken (tafel 24)
Erwin Baens – ING Rayondirecteur Advies Zakelijk, Groot-Amsterdam en Flevoland en partner
Hajé de Jager – voorzitter VNO NVW  Flevoland – algemeen directeur Hajé Hotels & Restaurants en partner
Fokke Geert Hoekstra MBA – Entrepreneur en voormalig Rabobank directeur

Tafel 2A  en tafel 2B
Vereecken Fruit Jolanda Vereecken
Mounia Ziyech
Peter Smedinga
Peter Vereecken
Tafel 3A
VNO NCW Midden Flevoland De heer en mevrouw De Munck
De heer en mevrouw Vonhof
De heer en mevrouw Van Gent
De heer Koers
De heer Korfker
De heer Herald en mevrouw Rianne Immink.
Mevrouw Bangma
De heer Dekker en mevrouw Robaard
De heer Christiaan Stoker
De heer Thierry de Jager
De heer Etienne de Jager
De heer Pointer de Jager
Tafel 1A en 1B
Werckpost Geert Post Tafel 5A
Windesheim Flevoland Tafel 27
Maro Lange
Nick Rots
Roelof Lange
Anita Keesman
Paul Elligers
Kimberley Kerkvliet
Gert‐Jan de Jong
Robert Lodeweegs
Kees Stolwijk
Stèfan van de Pol
Ugur Özcan
Tafel 25
Samantha Voorneveld
Chris de Lobel
Saskia Voorneveld
Bart Nauta
Cecile Meyer
Daniël de Jong
Rien Komen
Marcel Burger
Daniëlle van der Sloot
Tafel 26
Matthijs Venema
Barry Straub
Justin Lorent
Joke van Mierlo
Marieke Veltman
Janny van den Berg
Jacco Kroodsma
Elly van Wageningen
Annemette Hellinga
Henk Hagoort
Janke Holman
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Waterschap Zuiderzeeland Hetty Klavers – dijkgraaf en Oscar Mendlik- partner
Lida Schelwald – Van der Kley- heemraad en René Schelwald – partner
Camiel Maenhout – heemraad en partner
Ton Leijten – heemraad en partner
Bert Gijsberts – VNO-NCW
Tafel 19
Willem de Boer Food & Events De heer Bart Jan Binnerts – Hak & Rein Vos notarissen
De heer Cees Tolsma – Cees Tolsma Beheer BV
De heer Wim Zwaan
Mevrouw Martine de Leeuw – MDL Projects
De heer Henk de Boer – Willem de Boer Food & Events
De heer Willem de Boer – Willem de Boer Food & Events
Tafel 33
Woonzorg Flevoland Drs. J.M. Bos (voorzitter Raad van Bestuur)
Mevrouw Elly van Langen
Carolien de Wit
Norbert van Warmerdam
Patricia van Lingen en Marcel van Lingen
Tafel 2A
Zuidberg Frontline Systems De heer J.E. Zuidberg – algemeen directeur
De heer G. Leusink – controller
Tafel 10C